Sretan Uskrs! 🐰🐇🌺🌹🌷

Najava: Tjedan darovitih učenika (12. - 18. 3.)

Autor: Jasminka Viljevac, 2. 3. 2016.

U Gimnaziji Petra Preradovića od 12. do 18. ožujka  održava se Tjedan darovitih učenika.
Prema rasporedu aktivnosti vidljivo je da  pripremamo bogatu manifestaciju na kojoj će do izražaja doći svi naši učenici sa svojim različitim sposobnostima. U to ćete se moći uvjeriti ako nas posjetite tih dana. Bilo bi nam drago da dođete i vidite našu školu, upoznate naš rad  i da time ostvarimo dugo očekivanu suradnju društvene zajednice i škole, o kojoj govore svi kurikulumi i strategije.

Glavne aktivnosti  koje ćemo provoditi u Tjednu darovitih učenika:

11. 3.
Otvorenje izložbe „Hrvatska iz zraka“ , predavanje autora projekta Davora  Rostuhara,  kviz

12. 3.
Rokovi matematičari – ekipno natjecanje iz matematike u suradnji s Udrugom prirodoslovaca“ Ω7“

14. 3.
Obilježavanje Dana pokreta prijatelja prirode Lijepa naša

15. 3.
Obilježavanje Svjetskog dana prava potrošača – Kviz znanja na internetskoj stranici Škole
Svečanost otvorenja Izložbe fotografija i filma Likovne grupe naše škole

16. 3.
Dan otvorenih vrata škole – za građane, posebno za buduće učenike i njihove roditelje