Datum objave: 12. ožujka 2025.
Kategorija: Natjecanja | Vijesti

Županijsko natjecanje iz Kemije

Županijsko natjecanje u znanju iz Kemije održano je u utorak (11.3.) u Katoličkoj osnovnoj školi u Virovitici. Na natjecanju je sudjelovalo 7 učenika iz naše škole i svih sedmero učenika osvojilo je 1. ili 2. mjesto u kategoriji u kojoj su se natjecali.

Konačan poredak nakon županijskog natjecanja izgleda ovako:

1. razred

    1. mjesto – Jelena Ivoš, mentorica Ines Tovarović
    2. mjesto – Leona Kirin, mentorica Ines Tovarović

    2. razred

    1. mjesto – Matko Celić, mentorica Ivana Salajić

    3. razred

    1. mjesto – Anton Ladović, mentorica Ivana Salajić
    2. mjesto – Ivana Sesvečan, mentorica Ivana Salajić

    4. razred

    1. mjesto – Leo Crnčić, mentorica Ivana Salajić
    2. mjesto – Karlo Jokoš, mentorica Ivana Salajić

    Čestitamo svim učenicima na iznimnim rezultatima.

    I. Tovarović

    Pročitajte još

    Filozofija na plakatu: Platon i Aristotel u radu učenika 4. c razreda

    Filozofija na plakatu: Platon i Aristotel u radu učenika 4. c razreda

    Učenici 4. c razreda Iva Brlas, Gustav Cikač, Ita Deskar, Una Kovač i Ena Vidović izradili su plakate iz nastave filozofije na kojima su izložili neke osnovne crte Platonove i Aristotelove filozofije. Na prvom plakatu izložena je jedna od najvećih alegorijskih priča iz VII. knjige Platonova djela Država “Mit o špilji”.

    Novigradsko proljeće

    Novigradsko proljeće

    Učenica 2.a razreda Sara Marinović od 29. ožujka do 5. travnja boravila je u Novigradu gdje je, nakon uspješno napisanoga motivacijskoga pisma i snimljenoga motivacijskog videozapisa, zajedno s iznimno motiviranim učenicima iz cijele Hrvatske, sudjelovala u radionicama jezično-umjetničkog područja Škole stvaralaštva Novigradsko proljeće.

    Sudjelovali smo na CUC-u 2025: Od inspiracije do akcije

    Sudjelovali smo na CUC-u 2025: Od inspiracije do akcije

    CARNET-ova konferencija za korisnike – CUC i ove je godine okupila više od tisuću sudionika iz Hrvatske i inozemstva, među kojima su učitelji, nastavnici, ravnatelji, znanstvenici, informatički stručnjaci i brojni drugi dionici u području obrazovanja i digitalne tehnologije. Konferencija se održava u Rovinju od 9. do 11. travnja 2025. godine pod nazivom „CUC 2025: Od inspiracije do akcije“, stavljajući poseban naglasak na umjetnu inteligenciju i tehnologije u nastajanju.

    Skip to content