PRIJAVA ZA PASCH-STIPENDIJE

Autor: Lidija Benković, 12. 1. 2010.

PASCH-JUGENDKURSE IN DEUTSCHLAND

ANMELDUNG

Im Rahmen der PASCH-Initiative verleiht das  Goethe-Institut in Zagreb drei Stipendien für den Sommer 2010.

So werden unsere Schüler auch diesen Sommer drei Wochen in Deutschland verbringen, wo sie Jugendliche aus anderen PASCH-Schulen weltweit treffen und ihre Sprachkenntnisse verbessern können.

Reisekosten, Unterkunft, Verpflegung und Taschengeld sind im Stipendium miteingeschlossen.

Anmelden können sich alle Schüler der 2. und 3.Klasse, die mindestens zwei Jahre lang Deutsch gelernt haben.

Anmeldung bis Mittwoch, den 13. Januar, bei euren Deutschlehrern.

PRIJAVA ZA PASCH-STIPENDIJE

I ove školske godine Goethe-Institut u Zagrebu dodjeljuje našim učenicima tri stipendije za trotjedni boravak u Njemačkoj tijekom ljetnih praznika, gdje će imati prigodu unaprijediti svoje poznavanje njemačkoga jezika te družiti se s učenicima iz PASCH-škola diljem svijeta.

Svi troškovi (prijevoz, smještaj, tečaj jezika, džeparac) uključeni su u stipendiju. U obzir dolaze svi učenici 2. i 3. razreda koji su najmanje dvije godine učili njemački.

Pozivamo sve zainteresirane učenike da se prijave najkasnije do srijede, 13. siječnja, svojim profesorima njemačkog jezika.