Javni natječaj za prikupljanje ponuda radi davanja u najam školske sportske dvorane

Autor: Ivana Bešir, 4. 12. 2012.

Gimnazija Petra Preradovića

33 000 Virovitica, Trg bana Josipa Jelačića 16.

Virovitica, 5.XII. 2012.

Iznajmljuje se  školska sportska dvorana, 190 m2, , 80 kuna /h

Dvorana se iznajmljuje na određeno vrijem od 14.I. 2013. do 30.XII. 2013. ponedjeljkom, utorkom, četvrtkom i petkom od 16 do 20 sati, srijedom od 18-20 sati.

Prostor se ne iznajmljuje u vrijeme kada ga koristi škola i u vrijeme kolektivnog godišnjeg odmora.

Pisana ponuda za najam dvorane mora sadržavati: naziv, adresu, ime i prezime kontakt osobe i telefon, vrstu aktivnosti koju želi provoditi u prostoru, dob grupe , željeno vrijeme korištenja dvorane.

Ponude poslati preporučenom pošiljkom na adresu:

Gimnazija Petra Preradovića

Trg bana Josipa Jelačića 16

33000 Virovitica

s naznakom Ponuda za najam sportske dvorane

u roku od 15 dana od dana objave natječaja.