Online produženje posudbe knjižnične građe

Kako biste produžili posudbu knjižnične građe, dovoljno je ispuniti obrazac u koji upisujete svoje podatke i inventarni broj knjiga koje ste posudili.

Inventarni broj ćete pronaći na signaturnoj naljepnici na zadnjim koricama knjige. (Na primjeru ispod zaokružen crvenom bojom).

Posudbu možete produžiti JEDNOM na još 14 dana, ali samo u slučaju ako ne postoji zakasnina, odnosno prije nego zakasnite s vraćanjem.

Produži posudbu online!

Online produženje posudbe

Pitanja označena znakom * su obavezna

Online produženje posudbe