Plan rada

Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, Virovitica

Plan rada školskog športskog društva Gimnazija

Školsko športsko društvo Gimnazija održalo je 15. rujna 2006. godine svoju izvanrednu skupštinu na kojoj je izabran novi predsjednik ŠŠD-a profesor Zdravko Kovačević, voditelj Darko Međimorec  prof. te članovi Izvršnog i Nadzornog odbora.

Planom rada ŠŠD-a za školsku 2010/2011. godinu predviđeno je da se natječemo u svim športovima koji su u organizaciji Hrvatskog školskog športskog saveza.

Učenice: košarka, rukomet, odbojka, kros , stolni tenis i atletika.

Učenici: nogomet, košarka, rukomet, stolni tenis, atletika, kros i odbojka.

Cilj je uključiti što veći broj učenika u školska natjecanja, te im osigurati tehničke uvjete vezane uz regularnost(dvoranu, sudce i ostalo).

Škola će osigurati i materijalne pretpostavke vezane uz standard  natjecanja- prehranu, prijevoz i adekvatnu športsku opremu( dresovi, lopte i ostala pomagala).

Pokušat ćemo ostvariti suradnju sa športskim klubovima i uključiti njihove trenere kao vanjske suradnike u rad ŠŠD-a.

Svim učenicima osigurat ćemo optimalne uvjete za treniranje u prostorima škole i drugim športskim objektima grada.

Želja nam je na županijskim natjecanjima uz fair play i športsko ponašanje ostvariti što bolji rezultat i plasman na poluzavršna i završna natjecanja.

U suradnji sa institucijama grada i županije kandidirat ćemo se za organizaciju poluzavršnih natjecanja prvenstva Hrvatske.

Prvenstvo školskih športskih društava odvijat će se prema kalendaru Školskog športskog saveza koji je u prilogu .

Virovitica, 10. rujna 2008.                                    voditelj ŠŠD-a

Darko Međimorec, prof.