preskoči na sadržaj

Gimnazija Petra Preradovića


7.11.11-11.11.11
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 8.11.11 7. und 8. Marija Kavalir, 3c; Mihael Maligec, 3c; Ivan Rajnović, 3c
Donnerstag, 10.11.11 7. und 8. Matej Bajan, 2a; Svea Badanjek, 2c; Antonija Domšić, 2b; Ema Grba 1c, Dunja Rekić, 1c

 


6.12.10-10.12.10
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 7.12.10 8. Ivan Rajnović, 2c; Marija Kavalir, 3c
Mittwoch, 8.12.10 8. Davor Kihar, 2d; Matej Bajan, 1a

 


8.11.10-12.11.10
Tag Stunde Aufsicht
Mittwoch, 10.11.10 8. Tihana Kolec, 2c; Antonija Bojtor, 3c
Donnerstag, 11.11.10 8. Filip Kihar, 1b; Antonija Domšić, 1b

 


2.11.10-5.11.10
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 2.11.10 8. Tea Krišto, 3c; Janja Jagić, 3c
Donnerstag, 4.11.10 8. Filip Kihar, 1b; Antonija Domšić, 1b
     

18.10.10-22.10.10
Tag Stunde Aufsicht
Mittwoch, 20.10.10 8. Matej Bajan, 1a; Mariela Galjar, 3c
Donnerstag, 21.10.10 8. Filip Kihar, 1b; Antonija Domšić, 1b
     

11.10.10-15.10.10
Tag Stunde Aufsicht
Mittwoch, 13.10.10 8. Matej Bajan, 1a; Mariela Galjar, 3c
Donnerstag, 14.10.10 7. und 8. Petra Kozjak, 2a; Anja Dijaković, 2a
     

 


04.10.10-07.10.10
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 05.10.10 8. Anja Zidar, 4c; Anja Viljevac, 4c
Mittwoch, 06.10.10 7. und 8. Helena Bakan, 3c; Nina Žunić, 3c
     

20.09.10-24.09.10
Tag Stunde Aufsicht
Montag, 20.09.10 7. und 8. Marina Borovec, 4a; Kristina Horvat, 4b
Mittwoch, 22.09.10 8. Tihana Kolec, 2c; Antonija Bojtor, 2c
Donnerstag, 23.09.10 7. und 8. Deni Šnajder, 4c; Luka Kovačić, 4c
     

13.09.10-17.09.10
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 14.09.10 8. Tea Krišto, 3c; Janja Jagić, 3c
Mittwoch, 15.09.10 8. Davor Kihar, 2d; Ivan Borovec, 2d
     

07.12.09-11.12.09
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 08.12.09 7. und 8. Lea Gojković, 3c; Anja Viljevac, 3c
Mittwoch, 09.12.09 7. und 8. Nikolina Gojević, 2c; Ana Brcković, 2c
Donnerstag, 10.12.09 7. und 8. Lovro Horvat, 1c; Tihana Kolec, 1c
     

30.11.09-04.12.09
Tag Stunde Aufsicht
Montag, 30.11.09 7. und 8. Tena Jović, 3b; Tajana Horvat, 3b
Mittwoch, 02.12.09 7. und 8. Nikolina Gojević, 2c; Ana Brcković, 2c
Freitag, 04.12.09 7. und 8. Helena Bakan, 2c; Renata Kočan, 2c
     

16.11.09-20.11.09
Tag Stunde Aufsicht
Montag, 16.11.09 7. und 8. Tena Jović, 3b; Tajana Horvat, 3b
Mittwoch, 18.11.09 7. und 8. Erblin Uzunaj, 1c; Mihael Maligec, 1c
Donnerstag, 19.11.09 7. und 8. Gabriela Kozlinger, 2b; Davor Kihar, 1d
     

09.11.09-13.11.09
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 10.11.09 7. und 8. Deni Šnajder, 3c; Paula Čolić, 3c
Donnerstag, 12.11.09 7. und 8. Deni Krišto, 1b; Marija Kavalir, 1b
Freitag, 13.11.09 7. und 8. Renata Taušan, 3c; Manuela Pemper, 3c
     

19.10.09-23.10.09
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 20.10.09 7. und 8. Edi Miletić, 3c; Luka Kovačić, 3c
Donnerstag, 22.10.09 7. und 8. Ivana Kuzmić, 3c; Tena Lulić, 3c
Freitag, 23.10.09 7. und 8. Marko Crnjak, 3b; Adrijan Paponja 3a
     

12.10.09-16.10.09
Tag Stunde Aufsicht
Dienstag, 13.10.09 7. und 8. Paula Čolić, 3c; Petra Kozjak, 1a
Mittwoch, 14.10.09 8. Nikolina Gojević, 2c; Ana Brcković, 2c
Freitag, 16.10.09 8. Marina Maurović, 4b; Dijana Ravlić, 4b
     

05.10.09-09.10.09
Tag Stunde Aufsicht
Montag, 05.10.09 7. und 8. Krešimir Šantić, 3b; Kristina Horvat, 3b
Dienstag, 06.10.09 7. und 8. Lea Gojković, 3c; Ana Viljevac, 3c
Freitag, 09.10.09 7. und 8. Renata kočan, 2c; Helena Bakan, 2c
     

28.09.09-02.10.09
Tag Stunde Aufsicht
Montag, 28.09.09 7. und 8. Tena Jović, 3b; Tajana Horvat 3b
Dienstag, 29.09.09 7. und 8. Deni Šnajder, 3c; Luka Kovačić, 3c
Donnerstag, 01.10.09 7. und 8. Marija Kavalir, 1c; Dora Krišto, 1b
Freitag, 02.10.09 7. und 8. Helena Bakan, 2c; Renata Kočan, 2c

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
ESI
Zajedno kroz prirodoslovlje

Kurikulumi i priručnici

Kurikulumi i priručnici fakultativnih nastava projekta Zajedno kroz prirodoslovlje

Stem za svakog

 

 

Obavijesti
CMS za škole logo
Gimnazija Petra Preradovića / Trg bana Josipa Jelačića 16, HR-33000 Virovitica / gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr / ured@gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr
preskoči na navigaciju