Škola do bola!

Autor: Josip Strija, 30. 3. 2010.

"Škola do bola" je projekt časopisa za mlade Joy u kojem se svaki srednjoškolac može aktivno uključiti u izboru najbolje srednje škole u Hrvatskoj. Projekt "Škola do bola" odobren je od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa i održava se pod pokroviteljstvom kozmetičke marke Nivea. Svaka srednja škola dobiva priliku jer je automatski je uključena u natječaj, a na tebi je da pošalješ SMS i glasuješ!

Prvi krug glasovanja traje do 13.04., nakon čega 20 top škola ide u drugi krug, da bi 12.05. u finale ušlo 5 škola od kojih će jedna 10.06. zaslužiti titulu "Škola do bola"! O školama će se raditi i reportaže, a o svemu ćeš detaljnije moći saznati ovdje i u časopisu Joy! Osim što će biti zabavno, škola tj. njeni učenici i profesori osvojit će i vrijedne nagrade! Misliš li da je i tvoja škola 'Škola do bola'? Glasuj! Sretno!

Pošalji nam još informacija o svojoj školi – pošalji nam zanimljivosti, fotke, youtube linkove na adresu info@skoladobola.com i pokaži nam po čemu je tvoja škola cool i posebna!

Izvor: http://www.skoladobola.com/