Obavijest učenicima prvih razreda - udžbenici

Autor: Josip Strija, 5. 7. 2010.

Učenici prvih razreda opće gimnazije nabavljaju udžbenike prema popisu udžbenika za 1. b razred.

Posebnu pozornost obratite na strane jezike: u popisu su navedeni udžbenici za engleski jezik kao prvi i drugi strani jezik te za njemački jezik kao prvi i drugi strani jezik.

Ovisno o jeziku koji ste birali prilikom upisa kupujete potrebne udžbenike.

Ako ste kao prvi strani jezik odabrali engleski jezik - kupujete udžbenike za 1. strani jezik iz engleskoga jezika i za 2. strani jezik iz njemačkoga jezika.

Ako ste kao prvi strani jezik odabrali njemački jezik - kupujete udžbenike za 1. strani jezik iz njemačkoga jezika i za 2. strani jezik iz engleskoga jezika.

Popis udžbenika dostupni su ovdje

Opća gimnazija

1. a razred 1. b razred 2. a razred 2. b razred 3. a razred 3. b razred 4. a razred 4. b razred

Jezična gimnazija